Członkowie

zwyczajni i wspomagający

Członkowie Zwyczajni

1. Krystyna Babirecka
2. Jerzy Biereg
3. Piotr Boniaszczuk
4. Zenon Dettlaff
5. Czesław Dolny
6. Piotr Dreyer
7. Robert Fennig
8. Bartłomiej Fita
9. Władysław Formela
10. Józef Gardzielewski
11. Bożena Gierszewska
12. Adam Gonciarz
13. Małgorzata Gruchała
14. Ewa Guderska
15. Józef Iwaniuk
16. Jacek Kaszubowski
17. Jacek Kieloch
18. Stanisław Kozłowski
19. Mariusz Kubich
20. Wiesław Kujawski
21. Andrzej Kurkiewicz
22. Bartosz Macholc
23. Andrzej Macieja
24. Cezary Malinowski
25. Piotr Mazur
26. Stanisław Mikołajski
27. Krzysztof Molęda
28. Joanna Myślińska
29. Rafał Nowicki
30. Andrzej Okrasiński
31. Mirosława Okupska
32. Ireneusz Olejnik
33. Andrzej Osiński
34. Tadeusz Ostanek
35. Marek Rukat
36. Marcin Rychter
37. Zbigniew Rydz
38. Tomasz Stawski
39. Tomasz Szczepański
40. Witold Szmidtke
41. Mariusz Szostek
42. Marek Werochowski
43. Jerzy Witkowski
44. Andrzej Wójtowicz
45. Marek Wróbel
46. Tomasz Zdanowicz
47. Wojciech Zegarek
48. Zbyszko Zieliński

Członkowie Wspierający

1. Wodociągi Miejskie Sp. z o.o. w Braniewie
2. Wodociągi Miejskie Sp. z o.o. w Bytowie
3. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Choczewie
4. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dzierzgoniu
5. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Elblągu
6. Wodociągi Fromborskie Sp. z o.o.
7. Saur Neptun Gdańsk SA
8. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. w Gdańsku
9. Ecol-Unicon Sp. z o.o. w Gdańsku
10. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji PEWIK Gdynia Sp. z o.o.
11. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Gniewinie
12. EKOHEL Sp. z o.o. w Helu
13. Iławskie Wodociągi Sp. z o.o. w Iławie
14. Przedsiębiorstwo „Nogat” w Kałdowie Wsi (k. Malborka)
15. Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kartuzach
16. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kępicach
17. Reknica” Sp. z o.o. w Kolbudach
18. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury KOS-EKO Sp. z o.o. w Kościerzynie
19. Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krokowej
20. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Krynicy Morskiej
21. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o. w Kwidzynie
22. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku
23. Spółka Wodna „Łeba” w Łebie
24. Gminny Zakład Usług Komunalnych w Łęczycach
25. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.
26. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Miastku
27. Przedsiębiorstwo Wodociągowe „Łeba-Wicko” Sp. z o.o. w Nowęcinie
28. Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdański
29. Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku Sp. z o.o.
30. PELKOM Sp. z o.o. w Pelplinie
31. Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Sp. z o.o. w Prabutach
32. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WIK Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
33. EKSPLOATATOR Sp. z o.o. w Rotmance
34. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sierakowicach
35. Gminne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Skarszewach
36. WODOCIĄGI SŁUPSK Sp. z o.o.
37. Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku
38. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Star-Wik” Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim
39. Przedsiębiorstwo Komunalne MIERZEJA Sp. z o.o. w Stegnie
40. Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Suszu
41. Spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo” w Swarzewie
42. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Szemudzie
43. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sztumie
44. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK Sp. z o.o. we Władysławowie

Członkowie honorowi

1. Ewa Jankowska-Borkowska
2. Zbigniew Maksymiuk
3. Edward Cios
4. Władysław Matasek
5. Edward Nowak
6. Jan Jeka
7. Franciszek Ochęduszko
8. Andrzej Kolasiński
9. Kazimierz Bieliński
10. Władysław Lewko
11. Grzegorz Warsiński
12. Zdzisław Sołtysiak
13. Franciszek Kwidziński.
14. Henryk Tomaszewski
(Aktualizacja: grudzień 2020)