Pomorskie Forum Wodociągowe Partnerem branżowym pierwszej edycji Kongresu ENVICON Water 2016

Created with Sketch.

Pomorskie Forum Wodociągowe Partnerem branżowym pierwszej edycji Kongresu ENVICON Water 2016

logo_envi_waterFirma Abrys Sp. z o.o. oraz Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” wspólnie podjęły nową inicjatywę organizacji dorocznego, międzynarodowego Kongresu ENVICON Water, adresowaną do środowiska branżowego wodociągów i kanalizacji. Pierwsza edycja Kongresu będzie miała miejsce podczas największej branżowej imprezy wystawienniczej w kraju – Targów WOD-KAN w Bydgoszczy, w dniach 10-11. maja br.
Celem wymienionego na wstępie przedsięwzięcia jest zainicjowanie prestiżowego wydarzenia, które – w zamyśle Organizatorów – ma, po okrzepnięciu, stać się jednym z najważniejszych, cyklicznych spotkań  w obrębie branży wodociągowo-kanalizacyjnej, forum wymiany doświadczeń zawodowych, poznawania i propagowania najnowszych osiągnięć technicznych oraz organizacyjnych w branży, być dobrą sposobnością do pogłębiania integracji naszego środowiska zawodowego i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.
Tematyka tegorocznego, otwierającego Kongresu, której merytoryczną zawartość oceniamy jako bardzo interesującą, będzie m.in. okazją do przedyskutowania rozwiązań i strategii w gospodarce wodno-ściekowej w kraju oraz oczekiwań Unii Europejskiej wobec Polski w tym zakresie. Inwestowanie w sprawne systemy gospodarowania wodą i oczyszczania ścieków, podnoszenie jakości świadczonych usług, doskonalenie zarządzania przedsiębiorstwem wod-kan to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną omówione podczas tegorocznych obrad.
Analizując cele Kongresu i doceniając potencjalne korzyści jakich może on przysporzyć całemu środowisku wodociągowemu, w tym i naszym członkom, Zarząd Pomorskiego Forum Wodociągowego zdecydował o skorzystaniu z propozycji Organizatorów przystąpienia do współpracy w ramach organizacji i popularyzacji pierwszej edycji Kongresu ENVICON Water i przyjęciu przez Stowarzyszenie tytułu Partnera branżowego Kongresu.
W miarę rozwoju sytuacji będziemy zamieszczać nowe wiadomości związane z przedmiotowym Kongresem, a na razie dodatkowe informacje dotyczące pierwszej edycji Kongresu znajdą Państwo pod adresem:  www.abrys.enviconwater.pl