Członkowie

zwyczajni i wspomagający

Członkowie Zwyczajni

1. Krystyna Babirecka
2. Jerzy Biereg
3. Piotr Boniaszczuk
4. Zenon Dettlaff
5. Czesław Dolny
6. Piotr Dreyer
7. Robert Fennig
8. Władysław Formela
9. Józef Gardzielewski
10. Bożena Gierszewska
11. Jerzy Godlewski
12. Adam Gonciarz
13. Małgorzata Gruchała
14. Józef Iwaniuk
15. Jacek Kaszubowski
16. Ewa Książek-Bator
17. Jacek Kieloch
18. Stanisław Kozłowski
19. Mariusz Kubich
20. Wiesław Kujawski
21. Andrzej Kurkiewicz
22. Bartosz Macholc
23. Andrzej Macieja
24. Cezary Malinowski
25. Piotr Mazur
26. Stanisław Mikołajski
27. Krzysztof Molęda
28. Joanna Myślińska
29. Bolesław Niemkiewicz
30. Rafał Nowicki
31. Mirosława Okupska
32. Ireneusz Olejnik
33. Andrzej Osiński
34. Tadeusz Ostanek
35. Marek Palusiński
36. Grzegorz Pepliński
37. Tadeusz Antoni Rotuski
38. Marek Rukat
39. Marcin Rychter
40. Zbigniew Rydz
41. Tomasz Stawski
42. Wojciech Szambowski
43. Witold Szmidtke
44. Mariusz Szostek
45. Stanisław Tkaczuk
46. Henryk Tomaszewski
47. Andrzej Wójtowicz
48. Marek Wróbel
49. Tomasz Zdanowicz
50. Zbyszko Zieliński

Członkowie Wspierający

1. Wodociągi Miejskie Sp. z o.o. w Bytowie
2. Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Choczewie
3. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dzierzgoniu
4. Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Elblągu
5. Wodociągi Fromborskie Sp. z o.o.
6. Saur Neptun Gdańsk SA
7. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. w Gdańsku
8. Ecol-Unicon Sp. z o.o. w Gdańsku
9. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji PEWIK Gdynia Sp. z o.o.
10. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Gniewinie
11. Zespół Zakładów Obsługi Miasta w Helu
12. Iławskie Wodociągi Sp. z o.o. w Iławie
13. Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kartuzach
14. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kępicach
15. Reknica” Sp. z o.o. w Kolbudach
16. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury KOS-EKO Sp. z o.o. w Kościerzynie
17. Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Krokowej
18. Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o. w Kwidzynie
19. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lęborku
20. Spółka Wodna „Łeba” w Łebie
21. Gminny Zakład Usług Komunalnych w Łęczycach
22. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o.
23. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Miastku
24. Przedsiębiorstwo Wodociągowe „Łeba-Wicko” Sp. z o.o. w Nowęcinie
25. Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdański
26. Przedsiębiorstwo Usług Wodno-Kanalizacyjnych w Pasłęku Sp. z o.o.
27. PELKOM Sp. z o.o. w Pelplinie
28. Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. w Pucku
29. Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Sp. z o.o. w Prabutach
30. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji WIK Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
31. EKSPLOATATOR Sp. z o.o. w Rotmance
32. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sierakowicach
33. Gminne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Skarszewach
34. WODOCIĄGI SŁUPSK Sp. z o.o.
35. Zakład Usług Wodnych Sp. z o.o. w Słupsku
36. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Star-Wik” Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim
37. Przedsiębiorstwo Komunalne MIERZEJA Sp. z o.o. w Stegnie
38. Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Suszu
39. Spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo” w Swarzewie
40. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Szemudzie
41. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Sztumie
42. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK Sp. z o.o. we Władysławowie
43. Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. w Żukowie.

Członkowie honorowi

1. Ewa Jankowska-Borkowska
2. Zbigniew Maksymiuk
3. Edward Cios
4. Władysław Matasek
5. Edward Nowak
6. Jan Jeka
7. Franciszek Ochęduszko
8. Andrzej Kolasiński
9. Kazimierz Bieliński
10. Władysław Lewko
11. Grzegorz Warsiński
12. Zdzisław Sołtysiak
13. Franciszek Kwidziński
(Aktualizacja: lipiec 2018)